Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 6 500 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning:
Anbudsgivaren ska lämna in anbud för alla delar (anbudsområden)