164402-2025 - Resultat
Sverige – Industrimaskiner – Fordonsvågar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsvågar
BeskrivningUpphandlingen omfattar i huvudsak 12 meters och 24 meters fordonsvågar med tillhörande produkter och tjänster.
Intern identifierare24/39
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42923100 Maskiner för vägning, 63712500 Fordonsvägning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000