2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobila enheter och tillbehör
Beskrivning: Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB (NSVA), 556765-3786, bjuder in intresserade leverantörer till att lämna anbud på upphandling av Mobila enheter och tillbehör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30236000 Diverse datautrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning, 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001