2. Förfarande
Förfarande
Titel: Värdetransporter 2023 - SLL1621
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar hämtning av värde från avropande enheter, transport till uppräkningscentral, uppräkning och insättning på bankkonto, leverans av växel, att erbjuda olika typer av värdeförvaring samt erbjuda tillgång till servicebox till de upphandlande myndigheter
Föregående meddelande: 478393-2023
Intern identifierare: 23/70
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000