164517-2021 - ResultatSverige-Umeå: Kyl- och ventilationsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Filter för luftbehandling 2021
Referensnummer: RS 222-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42500000 Kyl- och ventilationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar leverans av filter för luftbehandling till Region Västerbottens byggnader och lokaler.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42500000 Kyl- och ventilationsutrustning, 42520000 Ventilationsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen