164518-2021 - ResultatSverige-Norrköping: Sopsäckar och soppåsar av polyeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallspåsar och avfallssäckar
Referensnummer: ABV 2020/0232
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
19640000 Sopsäckar och soppåsar av polyeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser upphandling av avfallspåsar och avfallssäckar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen