2. Förfarande
Förfarande
Titel: LCMS columns
Beskrivning: LCMS Columns
Intern identifierare: 2-3517/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000