16470-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Parkeringsledningssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av tjänst för ANPR-system och betalautomater i utomhusmiljö
Referensnummer: TN 2022/00231-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34926000 Parkeringsledningssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Västerås stad inbjuder till att lämna anbud i upphandling av tjänst för ANPR-system och betalautomater i utomhusmiljö.