164718-2023 - ÄndringSverige-Ludvika: Park- och lekplatsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Park- och lekplatsutrustning
Referensnummer: GNU 2023/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43325000 Park- och lekplatsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för Park-och lekplatsutrustning