See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnad av Altorpskolan och Hemgården genom partnering
Beskrivning: Ombyggnad av Altorpskolan och hemgården genom partnering.
Intern identifierare: 23/78
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45215213 Byggnation av vårdhem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Partnering