164854-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsskötsel – Allservicetjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAllservicetjänster
BeskrivningAllservicetjänster avser tex vaktmästeriarbeten inre- och yttre, enklare flyttuppdrag, röjning i skog, städning, snöskottning, snickeriarbeten och liknande.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96217:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98341140 Vaktmästartjänster, 90900000 Städning och renhållning, 03400000 Skogsbruk och skogsavverkning