Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Kundupplevelse i digitala kanaler
Referensnummer: Af-2019/0030 4272
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsförmedlingen har behov att upphandla tjänster enligt upphandlingsunderlagets specifikation. Avtalet med Arbetsförmedlingen tecknas elektroniskt. Tänk på att registrera er via www.csign.se för att kunna teckna avtal elektroniskt.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej