2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Reklambyråtjänster
Beskrivning: Reklambyråtjänster
Intern identifierare: LNU-2025/1139
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se UD
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 0 timme
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se UD