164944-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Upphandling av finansiella tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av finansiella tjänster
BeskrivningNuvarande avtal på banktjänster gäller tom 2024-11-30. Vilket innebär att vid eventuellt byte av leverantör av banktjänster så bör implementering av tjänsterna vara slutförda 2024-12-01.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBanktjänster
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88889:Lot:1