164990-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Tjänster i naturreservat
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av manuella naturvårdstjänster
Referensnummer: 114-58954-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92533000 Tjänster i naturreservat
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Länsstyrelsen i Stockholms län inbjuder er härmed att inkomma med anbud som syftar till att teckna ramavtal avseende planering och praktiskt utförande av naturvårdstjänster i Stockholms län. Upphandlingen genomförs av enheten för ekonomi och upphandling.