RFI avseende Kirurgiska Instrument i operations och avdelningskvalitet samt förbrukningsvaror i engångskvalitet inom området.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141411 Skalpeller och knivblad, 33160000 Operationsteknik
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI gällande Kirurgiska Instrument som också omfattar engångsprodukter tillhörande området.