Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom, 70120000 Köp och försäljning av fastigheter, 70123000 Försäljning av fastigheter, 70332000 Tjänster avseende fast egendom som inte används för bostadsändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Denna ramavtalsupphandling avser strategisk fastighetsrådgivning och omfattar följande delområden: