See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bilpool för hyresgäster
Beskrivning: Bilpool för Bostads AB MImer:s hyresgäster. Beställaren har för avsikt att teckna ramavtal med en leverantör.
Intern identifierare: 202618
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sanningsförsäkran och Kvalificeringskrav
Beskrivning: Ifylls av anbudsgivare som lämnar anbud genom att besvara sanningsförsäkran om att det inte föreligger någon uteslutningsgrund enligt 13 kap 1-3 §§ LOU och besvara Beställarens uppställda kvalificeringskrav. Anbudsgivare som lämnar anbud genom sanningsförsäkran och kvalificeringskrav behöver inte fylla i del "Egenförsäkran".
Intern identifierare: 1798198-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän del
Intern identifierare: 1798516-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Egenförsäkran
Beskrivning: Ifylls av anbudsgivare som lämnar anbud genom en egenförsäkran och kommer därmed kontrolleras med efterfrågad bevisning vid behov under upphandlingsprocessen, men som senast innan tilldelning (i det fall anbudsgivare är i läge för tilldelning). Anbudsgivare som lämnar anbud genom egenförsäkran behöver inte fylla i del "Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav".
Intern identifierare: 1798518-2