165216-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bandschaktare
Referensnummer: 2020/0804-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ny maskin eller max 2500 drifttimmar. Service och reparation.