Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sitevision Partner 2023
Referensnummer: 2023/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Sitevision förvaltningspartner för intranät och externwebb.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72212222 Programvaruutvecklingstjänster för webbservrar, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering, 72413000 Webbsideutformningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen