See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilmaterial
Beskrivning: Profilmaterial.
Intern identifierare: 2025-07
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000