165270-2018 - ÄndringSverige-Märsta: Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4)
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ärendehanteringssystem för miljö- och hälsoskyddskontoret
Referensnummer: UH-2017-235
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35710000 Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4)
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar införande, support och underhåll av verksamhetssystem till miljö- och hälsoskyddskontoret i