2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF- Brandlarmservice- Autronica, Consilium, Siemens
Beskrivning: Västfastigheter avser upphandla service, support och reservdelar av befintliga brandlarmsanläggningar till Västfastigheter för fabrikat, Autronica.
Intern identifierare: SFSS 2023-04611
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
Ytterligare klassificering (cpv): 35111100 Andningsapparater för brandsläckning, 35111200 Material för brandbekämpning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: FSS- Brandlarmservice