See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsarbeten - Avesta
Beskrivning: Välkommen att lämna ert bästa anbud i upphandlingen av Beläggningsarbeten för Avesta kommunkoncern.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45230000 Bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, kommunikations- och kraftledningar, huvudvägar, vägar, flygplatser och järnvägar; mark- och grundarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123737:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45222000 Väg- och vattenbyggnadsarbeten utom broar, tunnlar, schakt och gångtunnlar