165534-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Traktortjänster för Biobränslehantering i Lycksele och på Hedensbyn
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelTraktortjänster för Biobränslehantering i Lycksele och på Hedensbyn
BeskrivningMottagning och hantering av bränsle i anslutning till tippfickor och bränsleplaner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTraktortjänster för Biobränslehantering på Hedensbyn
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108984:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTraktortjänster för Biobränslehantering i Lycksele
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108984:Lot:2