Upphandlingen avser 1 st lastväxlarfordon samt 1 st slamsugsfordon till Sörmland Vatten och Avfall ABs verksamhet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34114000 Specialfordon, 34140000 Tyngre motorfordon, 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen