165554-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare – Högtalarsystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHögtalarsystem
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp, leverans, installation, kalibrering och utbildning av högtalarsystemet. Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare25/82
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000