165594-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Revisionstjänster KS 2024/49
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster KS 2024/49
Beskrivningomfattar revisionstjänster enligt nedan för räkenskapsåren 2025, 2026, 2027 och 2028.- Sakkunniga biträden till förtroendevalda revisorer inklusive rådgivning och administration.- Fördjupade revisioner-/granskningar etc. efter beställning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105145:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision