165601-2021 - PlaneringSverige-Malmö: Mötes- och konferenstjänster på hotell
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Konferensanläggningar Malmö stad
Referensnummer: 21/63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö stad ber potentiella anbudsgivare inkomma med input gällande upphandling av konferensanläggning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
RFI Konferensanläggning
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55100000 Hotelltjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI konferensanläggningar Malmö stad