2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kopia av Skötsel samt eldriftledning Högspänningsanläggningar
Beskrivning: Högspänningsanläggningar i Konradsbergsskolan på Kungsholmen samt Hotell- och restaurangskolan i Slakthusområdet.
Intern identifierare: SISAB 2024/304
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65320000 Drift av elektriska anläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45315400 Högspänningsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kopia av Skötsel samt eldriftledning Högspänningsanläggningar