Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Webbtillgänglighet konsultstöd
Referensnummer: KFKS 2021/99
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av tjänster avseende webbtillgänglighet
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Köp av tjänster gällande webbtillgänglighet