Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster, 79713000 Vakttjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde