165859-2023 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Järnhandelsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandelsvaror
Referensnummer: 2023-00017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44316000 Järnhandelsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Förbrukningen av järnhandelsvaror för Kungsbacka kommuns olika verksamheter.