166000-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Säkerhetsbesiktningar av lekplatser och utegym
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSäkerhetsbesiktningar av lekplatser och utegym
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för leverans av konsulter som är certifierade att säkerhetsbesikta lekplatser och utegym. Avtalet gäller för samtliga lekplatser och utegym som ägs av Huddinge kommun eller Huge Bostäder AB.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104813:Lot:1