16610-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för biblioteksautomation – Återlämningsmaskiner och sorteringsmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅterlämningsmaskiner och sorteringsmaskin
BeskrivningOffentlig upphandling av "Återlämningsmaskiner och sorteringsmaskin (Anläggning)" till stadsbiblioteket Norrköpings kommun i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94056:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39155100 Biblioteksutrustning