Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsleasing
Referensnummer: UH-2021-7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66000000 Finans- och försäkringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar att leasa ut fordon levererade från av beställaren anvisad återförsäljare. Fordonsleasing avser leasing av registrerade fordon och oregistrerade
Fordon (exempelvis hjullastare och grävmaskin).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66000000 Finans- och försäkringstjänster, 66114000 Finansiell leasing
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen