166139-2019 - ResultatSverige-Örebro: Banktjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster
Referensnummer: Ks 165/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inledning
Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud gällande avtal på banktjänster för leverans till de upphandlande myndigheterna.
Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen. Vi emotser ert anbud med intresse.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen