See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar och cykelservice
Beskrivning: Ramavtalet avser cyklar, cykelservice, tillbehör, reservdelar, däckbyte och däckförvaring för Umeå kommun och de avropsberättigade enheterna.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101400:Lot:1