2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upplysningar av privatpersoner samt företag
Beskrivning: Huddinge kommun bjuder in anbudsgivare att lämna anbud avseende "upplysningar av privatpersoner samt företag".
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107061:Lot:1