166209-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service och underhåll av portar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och underhåll av portar
BeskrivningSÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende service och underhåll av portar på SÖRABs anläggningar. Avtalstid är 2+1+1 +1+1 år. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierareUH2025-12
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44221240 Garageportar, 50324200 Förebyggande underhåll, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareService och underhåll av portar