See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Kulturmiljöutredningar
Beskrivning: Tekniska konsulttjänster inom område - kulturmiljö
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103118:Lot:1