166281-2026 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Bekämpning av invasiva växter, främst parkslide
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBekämpning av invasiva växter, främst parkslide
BeskrivningSträngnäs kommun bjuder in er att lämna anbud avseende bekämpning av invasiva växter, främst parkslide.
Intern identifierareKS/2025:633
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 77200000 Skogstjänster, 77231000 Skogsskötsel, 90700000 Miljötjänster, 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000