See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: RAMAVTAL - Hyresgästanpassningar/Ombyggnationer from 10MSEK - Entreprenad i Samverkan
Beskrivning: RAMAVTAL - Hyresgästanpassningar/Ombyggnationer from 10MSEK - Utförandeentreprenad i Samverkan - Stockholm, Solna och Huddinge.
Intern identifierare: 24/138
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000