See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Löpande kylarbeten
Beskrivning: Löpande kylarbeten på anläggningar i Vellinge kommun enligt AFA.2. Observera att Beställaren tillämpar ett förbestämt timpris på 750 SEK.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106419:Lot:1