2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljötekniska markundersökningar
Beskrivning: Upphandling avser ramavtal för avrop av konsulttjänster inom rubricerat område
Intern identifierare: 25/183
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45111250 Markundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000