2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporter till Grundskolor i Skellefteå kommun
Beskrivning: Upphandling av mattransporttjänster till skolor i Skellefteå kommun. Transporterna kommer att utföras mellan ett antal tillagningskök till ett antal mottagningskök, se bilaga körturlista.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mattransporter till skolor i Skellefteå kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89818:Lot:1