166568-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Tillfälliga städuppdrag
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTillfälliga städuppdrag
BeskrivningTierps kommun upphandlar utförare av städuppdrag av tillfällig karaktär.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127005:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenBeställaren har möjlighet att förlänga avtalet två (2) ggr, med ett (1) år i taget.