16659-2018 - ÄndringSverige-Uppsala: Bostadstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyreskontrakt Rättspsyk
Referensnummer: UPPH2017-0410
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70333000 Bostadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar hyreskontrakt för 24-26 rättspsykiatriplatser och ska vara uppdelad på två avdelningar