16660-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kläder till ambulanssjukvården
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling kläder till ambulanssjukvården