166614-2019 - ÄndringSverige-Hässleholm: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontrollverksamhet för kollektivtrafik
Referensnummer: 6/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds intresserade att lämna anbud på Skånetrafikens upphandling Kontrollverksamhet för kollektivtrafik, i enlighet med de förutsättningar som anges i denna upphandlings Upphandlingsdokumentation.